רוצה לקחת חלק

אתם יכולים לעזור

אם גם אתם רוצים לקחת חלק אבל לא יודעים איפה להתחיל – הגעתם למקום הנכון.

קודם כל נציין שהדרך הטובה ביותר להיות חלק משמח"ה היא להגשים את רעיונות התנועה בחיי היום-יום.
ברכו לשלום את השכנה מלמעלה, צאו לרחוב ודברו עם זר (זכרו, זרים הם רק חברים שלא נפגשו). אם אתם מתקשים לעשות זאת, אתם יכולים להיעזר במדריך השמח"ה המלא (יפורסם בקרוב).

למעוניינים לקחת חלק פעיל יותר בתנועה אנחנו מציעים לבדוק בדף דרושים ו/או להתקשר לערבה, אצלה תוכלו להתעדכן אודות פעילויות קרבות, צרכים ספציפים של התנועה ובקשות למתנדבים. אין צורך להתחייב לשום דבר או להיות בעל כישורים מיוחדים, כל מה שצריך זה רצון טוב וקצת זמן כדי לעשות כמיטב יכולתכם. אם תרצו, ניתן גם לסייע באמצעות תרומה כספית.

מעבר לסיוע בפעילויות מזדמנות אנחנו זקוקים גם לאנשי שטח רציניים שישמשו בתפקידם לאורך זמן. המטרה היא לְרַשת את הארץ כך שבכל ישוב יהיה נציג של התנועה שיהיה אחראי להפצת רעיונות התנועה באזורו. תפקידם של אנשי השטח להעלות מודעות באמצעות חלוקת פליירים באירועי מפתח באיזורו ועל ידי יצירת שיתופי פעולה עם גורמי מפתח (תנועות נוער, מתנ"סים ושאר פרוייקטים משמחים). כל המעוניינים מוזמנים ליצור קשר עם יובל אחראי פעילים ואנשי שטח.
טלפון – 054-7667608        E-mail –  yuval@simha.org.il

אם יש לכם הצעה חדשה ומקורית או דרך אחרת לתרום שלא חשבנו עליה אתם מוזמנים ליצור קשר במייל. תגובות, שאלות, הערות ומחמאות – כולן יתקבלו בברכה. יתכן שיקח לנו זמן לענות לכם, אבל אנחנו מבטיחים לחזור לכל אחד בסופו של דבר.

הגיבו כאן:

תגובה אחת בנושא “רוצה לקחת חלק

 1. sarit

  שלום
  שמי שרית,בת 42,נ+2.
  אחות אונקולוגית.
  מתגוררת בצפון
  אוהבת מאוד אנשים ובע"ח
  מעוניינת ליצור קשרים חברתיים,פרויקטים ובכלל לעשות שמח וטוב זה לזה
  תודה מראש
  שרית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *