תרגול אהבה בבוקר / ורדה טנא

אהבה אהבה אהבה.
הסיפור שלי הוא התחלקות פשוטה בעבודה הרוחנית שאני עושה בכל יום בוקר בוקר, הזכות לעשות זאת ממלאת אותי באושר ובשמחה אינסופית. ככל שאני נותנת את מה שאני יודעת לתת יותר כך אני מרגישה עשירה יותר ויותר. החיים שלי כשאני עושה את העבודה הזו הם ברז פתוח של זרימת שמחה. הברז הזה הולך איתי לכל מקום ואני מקפידה כל הזמן להגביר את עוצמת הזרימה. הוא מזרים הרבה אהבה, קבלה עצמית וברכה. וכך זה הולך:

בכל יום אני בוחרת מחדש להשקות את התודעה של במים טהורים לטפח את הגינה של הראש במחשבות טובות שמייצרות גן עדן. אני קמה בבוקר ועוד במיטה מבקשת מאלוהים בצורה הבאה:" תודה אלוהים שיש לי בחיים המון סיבות לומר תודה, לחייך מעל ומעבר, הילדות, בעלי המקסים, פרנסה בשפע ולמעלה מכל ייעוד ברור וחזק לעזור לאחרים לנקות את הראש ממחשבות שליליות.
אני הולכת ברחוב ומבקשת ממך אבא, תן לכל אדם שאני פוגשת שפע חיוכים, פרנסה, בריאות והבנה פשוטה שחייו הם מתנה. אז אני חולפת על פני האנשים ובלב אומרת תודה לכל אדם שאתה קיים בעולמי, בזכותך אני כרגע עושה עבודה רוחנית על עצמי וממחישה את השפע שלי.אתה המתנה שלי. אני חולפת על פני החנויות ומדמיינת שבידי מפתחות לקופה שלהן, אני ממלאת את הקופות בהרבה פרנסה טובה.
אומרת תודה על הזכות לזכור שבכוחי לייצר מחשבות כאלו מדהימות בראשי.
אני פוגשת אנשים מבוגרים, קבצנים, ילדים כלבים, חתולים ושולחת לכם סמיילי, חייכנים. אם אני רואה אדם נרגן מיד מבקשת את עזרת הבורא בצורה הבאה:
מלאכים עזרה, תן לאדם הזה סיבות לאהוב עכשיו".
תודה שזכיתי לשתף אתכם בכך.
החיים הם פלא
מאמינה בכוחם וביופי של כל אחד מאיתנו
לברוא מציאות אחרת.
אהבה אהבה אהבה
לכולם.

ורדה טנא -אימון רוחני
מהפיכה בחשיבה.

הגיבו כאן:

2 תגובות בנושא “תרגול אהבה בבוקר / ורדה טנא

 1. אורנה מז

  שלום ורדה,
  התרגשתי לקרא את תפילת הבוקר האישית שלך.מאמצת אותה.
  יש בך נתינה ענקית,לב רחב ואוהב ואמונה רבה בענווה,לדעת שהכל מלמעלה.
  יישר כוחך.
  אורנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *