ראש השנה – חייבים סיפתח שמח!

ראש השנה תמיד היה סימלי מבחינתי, כאילו יש משמעות מיוחדת לאיפה נהייה באותו יום, עם מי, איך נרגיש. בדיוק כמו מוכר בשוק שרוצה שיהיה לו סיפתח טוב בבוקר, שיסמל את כל היום, כך גם אני רוצה סיפתח שמח לשנה.

השנה יש שני אירועים שאני רוצה לחלוק איתכם כדי לעשות סיפתח טוב:

1. מהפכת שמח"ה לראש השנה תתקיים זו השנה הרביעית!

לא יאומן כמה עבר מאז ועד היום. אתם מתבקשים לעשות פעולה אחת (לפחות) כדי לעשות למישהו שאתם לא מכירים שמח לקראת ראש השנה. זה יכול להיות שלט מכל הלב בכניסה לבניין, עוגה טרייה לשכן ליד, שלט מעלה חיוך על שימשת החלון או גם שלטי חוצות בצמתים מרכזיות (בעבר נעשו ערבים שבהם אנשים התכנסו כדי לעשות שלטים ולתלות אותם יחד). כל מעשה כדי שנהייה אקטיביים ביצירת סיפתח חיובי לשנה החדשה הבאה עלינו לטובה! ממש נשמח אם תרשמו לנו איך היה או תשלחו תמונות! מוזמנים להצטרף לאירוע בפייסבוק.

2. ערב מבוא ליוזמות החברתיות החשובות ביותר שפועלות כיום בארץ.

ליחצו להגדלה

ב-13/9/12 בשעה 19:00
הערב יהיה במתכונת של הרצאות טד, 10 הרצאות של 10 דקות מפי המובילים ביזמות חברתית היום.

אני ממפיקי הערב, כי מבחינתי זו הזרקה ישירה של תקווה, של עשייה של אנשים למען אנשים וזו הדרך הכי טובה לשמוע על מה שכן עובד.
הערב נקרא 'מדברים פתרונות 2'.
הוא יתקיים במרכז רוזין, ברמת אביב. האירוע בפייסבוק.
האירוע בהרשמה מראש התשלום הוא 35 ש"ח – הכל כדי לכסות את העלויות של האולם, הצלמים וכו', באם יהיה עודף הוא יושקע בכנס נוסף על נושאים אחרים (חינוך, שלום, חברה, תזונה וכו'). כל הפרטים בתמונה >>

איך להפוך מרחב מנוכר לקהילתי

* למי שהגיע עד הלום- הפתעה קטנה, סרטון של 6 דקות ובו קנדי צ'אנג מראה לנו איך להפוך מרחב מנוכר לקהילתי ומתקשר. אותי זה ריגש.

בברכת

חג שמח לכל החברים שלא פגשנו,

ערבה גרזון-רז
הלוואי שנאפשר לעצמנו לפגוש יותר השנה.

תנועת שמח"ה

הגיבו כאן:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *