עדכונים על אירועים משמ"חים!

1. ביום שישי הקרוב (4/11/11) עורכים בלוד (ברח' החלוץ 10) מסיבת שיפוץ בניין. האנשים שמובילים את זה מפעילי שמח"ה הוותיקים שנתקלו בעשייה החיובית שקורמת עור וגידים בלוד והחליטו לקחת חלק.

כמה מילים שלהם על היוזמה- מדובר בבניין מוזנח הממוקם בשכונה מעורבת, בה גרים אנשים חמים עם לב פתוח ורחב, אבל גם עם בעיות ביוב ותחזוקה. המרחב הציבורי מזעזע ולילדים שחוזרים מבית הספר אין מקום נורמלי לשחק בו. מה יעזור אם תביאו? בגדים שאפשר ללכלך ושתי ידיים חרוצות. גם לפחות חסונים שביניכם נמצא עבודה (מתכננים למשל לבנות ספסלי בוץ מקושטים) למרות שיש לנו ציוד, נשמח לתגבור של צבע, מברשות, כלי עבודה, עציצים וצמחים לגינה, קישוטים וכל פריט שיכול לשפר את המרחב הציבורי.
לפרטים נוספים ושאלות: עומר 0522491628 omer.m.miller@gmail.com

בתקווה שאחרי השיפוץ נערוך שם מסיבות שמח"ה בשכונה לרוב 🙂

2.  מהיום אומרים שלום!  מתחילת הדרך של שמח"ה אנחנו מדברים על החשיבות שבלהגיד שלום/ לחייך/ להניד בראש/ להכיר באדם שעבר מולנו ברחוב. והרי זה פלא צץ לו פרויקט השלום, בדיוק למטרה זו! ויש לו אירוע הפצה בו יפגשו מלא אנשים שמ"חים ויגידו שלום סתם כך לעוברים ושבים בתקווה להדביק אותו. ביום שישי ה18/11/11 נפגש ב11:30 ברוטשילד פינת שנקין. בתכנית היכרות ומינגלינג ועשיית שמח! 🙂

אומנות שמתקשרת חיובית :)

השראה לטיפ 'משופצר' למלצר / נעמה בר-שי

ולסיום- תמונה מקסימה ששיתפה אותנו נעמה בר-שי על טיפ 'משופצר' למלצר. דרך לסיים את הארוחה בחיוך…

נשמח לקבל תמונות, טיפים, סיפורים, אירועים משמ"חים ולחלוק אותם עם כולם.

נתראה בשמ"חות הקרובות 🙂

ערבה גרזון-רז, תנועת שמח"ה

הגיבו כאן:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *